UA-83909904-1

Uitslagen

Uitslagen Najaarsactiviteiten 2020


       
       
       
Evenement Prijs Naam  
       
Oranje Postduivenvlucht 1e Willem-Jan Mosselman beker
  1e Eigenaar duiven: combinatie Van de Kooy wisseltrofee
  2e Oma Verbeek en Floor beker
  3e Ria en Cees Colijn en kleinkinderen beker
Aanmoedigingsprijs   Thijs Bisschops beker
Autopuzzelrit   Zie aparte uitslagen Autopuzzelrit plus uitleg rit  
Hartenjagen 1e Bert van Gent - 16 punten (beste gemiddelde)
  2e Annette Leijen - 16 punten
  3e Mark van der Vlugt - 14 punten
  Poedel Corinne Kraakman 55 punten
Shanghai Darttoernooi (1)      
Dames: 1e Patty de Winter + Angela Heemskerk  
  2e Annemarie van Beveren + Miranda Berbee  
  3e Brigitte Ammerlaan + Esther v.d. Nieuwendijk  
Heren: 1e Arie Guyt + Barry v.d. Elst  
  2e Robin + Raymond  
  3e Aad en Willem v. Hage (Peppi en Kokki)  
       
Muziek Quiz 1e De dwarsdrijvers  
(Welgelegen) 2e Hooymans  
  3e Bottum up  
Het Voorhouts Dictee 1e Paul Haasnoot 12 fout (winnaar na schrijven moeilijke woorden)
  2e Tinka Persoon 12 fout
  3e Shoshanna Israeli 13 fout
Mooiste handschrift   Eline Pellekoorn  
Klaverjassen 1e Gerard v.d. Berg 7215 punten
  2e Dick Elkerbout 7202 punten
  3e Francis Wassenaar 7148 punten
  4e Aad Groen 7019 punten
  5e Gerard Bol 7013 punten
  6e Mark van Egmond 6739 punten
  7e Jaap Oostveen 6678 punten
  8e Ferry v.d. Vlugt 6598 punten
  Poedel Theo Heemskerk 5101 punten
       
       
       
       
       
       
Shanghai Darttoernooi (2)      
Heren: 1e Sander van Arkel en Martijn Hoek  
  2e J.P. van der Bent en Rikus  
  3e Ron Schrijer en Raymond Stikkelorum  
Boomstamzagen      
Dames: 1e De buurvrouw van mijn broer - Patricia Bosman/Lisette Steinz  
Heren: 1e Geen Idee - Max van Dijk/Twan van Dijk  
  2e Faalhazen - Sjaak Ninaber/Bram Piters  
  3e Boomstamzagen voor volwassenen - Bert v Gent/Wouter den Haan  
Gemengd: 1e Team Bier - Merel Plug/Bastiaan Veenhof  
  2e Fam Nederstigt - Hanna Nederstigt/Frans Nederstigt  
Spijkerslaan      
Dames 1e Maritha van Kampen 21 slagen
  2e Sanne van Kampen 27 slagen
  3e Sanne van Dijk 29 slagen
Heren 1e Tyno Kraakman 13 slagen
  2e Bert van Gent 15 slagen
  3e Frank Straathof 18 slagen
Voorhoutse Quiz 1e Geen uitslag ontvangen  
(Welgelegen) 2e    
  3e    
       
Funsjoelen 1e Marcel Floor 268 punten
(Cheers) 2e Ellen Engelen 254 punten
  3e Joost van der Slot 253 punten
       
Keezen (finale) 1e Ferry & Piet  
  2e Fleur & Jelle  
  3e Anne & Patricia  
Eieren gooien/vangen 1e Ieme v.d. Dussen en Renée v.d. Balk  
  2e Siem Floor en Julia Veens  
  3e Lynn Zwetsloot en Tess Zwetsloot  
Wasmachine schieten 1e Devin Haasnoot 20 punten
  2e Bink Morits 18 punten
  3e Morris Breemer 15 punten
Alpinopet werpen 1e Eline Kocken  
(Franse middag) 2e Hester Bienefelt  
  3e Marlen van Steen  
       
Hollandse Helden Quiz 1e Geen uitslag ontvangen  
(Cheers) 2e    
  3e    
Tobbetjesteken      
  1e Mees Kraakman  
  2e Robert-Jan Veens  
  3e Twan van Dijk  
       

Share our website

Like Oranje Vereniging Voorhout

Quicklinks

Twitter

Facebook