UA-83909904-1

Uitslagen

Najaarsactiviteiten 2018


Datum Evenement Prijs Naam  
za 8-9-2018 Oranje Postduivenvlucht 1e Piet van der Hulst-Wiranda  
    2e Wim en Ria van der Kooy-Voorhout  
    3e Combinatie Jongbloed-Sassenheim  
  Piet van der Hulst aanmoedigingstrofee   Piet Angevaare-Voorhout snelste duif Oranje Postduivenvlucht
za 8-9-2018 Autopuzzelrit     Totaallijst uitslag
  A-klasse: 1e Hans Zwetsloot / Rob Zwetsloot 117 strafpunten
    2e Sam Oosterveer / Timo Oosterveer 128  strafpunten
    3e Marianne Visser / Corrie v.d. Plas 163  strafpunten
    4e Theo Arentshorst / Jan-Willem Arentshorst 164  strafpunten
    5e Kitty van der Hulst / Jannemarie v.d. Hulst 198 strafpunten
  B-klasse: 1e Sjors Hoogeveen / Hein Hoogeveen 141 strafpunten
    2e Rutger Lalieu / Elles Oostveen 162 strafpunten
    3e Vincent van de Weerd / Rosalie Nicola 205 strafpunten
    4e R. Teeuwen / Veronica Schrama 211 strafpunten
    5e Benno de Voogt / Melvin v.d. Krogt 228 strafpunten
  Aanmoedigingsprijs   Marlen van Bohemen / Hester Hienefeld 493 strafpunten
za 8-9-2018 30 sec tournament      
  Dames 1e     
    2e    
    3e    
  Heren 1e    
    2e    
    3e    
zo 9-9-2018 Ringsteken met 1e n.v.t. geannuleerd
  aangespannen wagen 2e n.v.t.  
    3e n.v.t.  
zo 9-9-2018 Ringsteken te paard 1e  Maaike  
    2e Joëlle  
    3e Tessa  
  Best gekleedde combinatie   Maaike, Lieke, Jelle, Mike en Nick  
  Aanmoedigingsprijs   Claudia  
zo 9-9-2018 Ringsteken met de trekker 1e Ronald Hykoop 6 ringen
    2e Sjaak Ninaber 5 ringen (na barrage)
    3e Annemarieke Langeveld 5 ringen
zo 9-9-2018 Pokertoernooi 1e J.P. v.d. Bent  
    2e Bert van Gent  
    3e Guy Bosman  
ma 10-9-2018 Jeu de Keu 1e Karel van Opstal 45 punten
    2e Henk Warmerdam 38 punten
    3e Willem Weymer 28 punten
    4e Jan v. Houwelingen 27 punten
  Poedelprijs   Richard Kuyten  
ma 10-9-2018 Muziek Quiz 1e Sterrenstof n.v.t.
    2e Marsjes  
    3e Baksteen  
ma 10-9-2018 Oranje Bridge Drive      
  A-lijn 1e Ans Zonneveld / Cees de Ridder 65,63%
    2e Elly Borst / Riet Habers 61,46%
    3e Willem Bakker / Theo Kool 54,17%
  B-lijn 1e Lucie Ramak / Jaques Ramak 65,95%
    2e Jeanne Eymaal / Wil van Gerven 57,14%
    3e Echtpaar Kranenburg 56,70%
ma 10-9-2018 Hartenjagen 1e John van Steijn -20 punten
    2e Ab van Kesteren -16 punten
    3e Jan van Dijk -13 punten
    Poedel Wim van Kampen 71 punten
ma 10-9-2018 Spellenavond      
    1e Willemieke de Haan 30 punten
    2e Rob Heemskerk 28 punten
    3e Marije Snijders 24 punten
di 11-9-2018 6-Boules-toernooi     n.v.t.
  Heren 1e Piet van Dijk  
    2e Wim van Kampen  
    3e Jacques Duinhoven  
  Dames 1e Ria Hofman  
    2e Berny Heerings  
    3e Trees Diemel  
di 11-9-2018 Pubquiz 1e Sterrenstof n.v.t.
    2e David's Duifjes  
    3e Mexicanos  
di 11-9-2018 Keezen 1e Christel van Kampen / Femke van Moorsel V 130/T 56
    2e Margriet Bontje / Silke Bontje V 116/T 68
    3e Wout Borst / Ron v.d. Zalm V 116/T 70
di 11-9-2018 Het Voorhouts Dictee 1e Marti van Beek Gedeelde 1e prijs / 4 fouten
    1e Theo Kranenburg Gedeelde 1e prijs / 4 fouten
    3e Tineke Bos 5 fouten
  Mooiste handschrift   Marloes van Bek  
di 11-9-2018 Schieten      
  Leden St Hubertus 1e Jos Geurts 70
    2e Gijs Ravensbergen 65
    3e Kees van Velzen 62
  Dames 1e Kim Heemskerk 63
    2e Liesbeth Heemskerk 59 (na barrage)
    3e Marion Ammerlaan 59 (na barrage)
  Heren 1e Kevin Pelt 66 (na barrage)
    2e Tim Wickenhagen 66 (na barrage)
    3e Johannes Lensink 64
wo 12-9-2018 Klaverjassen 1e Michel Jansen 8339 punten
    2e Bas den Elzen 7572 punten
    3e Ronald van Velzen 7568 punten
    4e Ad van der Geest 7211 punten
    5e Eric Groen 7137 punten
    6e Bas Kroon 6989 punten
    7e Theo Heemskerk 6982 punten
    8e Willem van Egmond 6926 punten
    9e Ton Al 6892 punten
    10e Willem Vogels 6843 punten
    poedel Lenie v.d. Slot-Wassenaar 4788 punten
wo 12-9-2018 Boomstamzagen 1e Faalhazen / 2 min/10 sec/53
      De Verrassing 5 min/8 sec/50
    2e A-Team / 2 min/11 sec/90
      JCV Dream Team 7 min/30 sec/50
    3e De Pufcursus /  2 min/37 sec/86
      De meiden van de gym 8 min/11 sec/28
wo 12-9-2018 Shanghai Darttoernooi      
  Dames: 1e Debby Verhart / Gerda de Vries Wisseltrofee: Verhart / De Vries
    2e Nicole Donners / Joke Knijnenburg  
    3e Brigit Ammerlaan / Esther v.d. Nieuwendijk  
  Heren: 1e Jerry de Bruyn / Olaf Rotengater Wisseltrofee: De Bruyn / Rotengater
    2e Arie Guyt / Jan de Koning  
    3e Gerard v. Rooyen / Marcel van der Spek  
Do 13-9-2018 Vlotbruggen      
  Dames 1e Liesbeth Heemskerk 52 punten
    2e Edith Wolvers 47 punten
    3e Wilma van Werkhoven 35 punten
  Heren 1e Bert van Gent 55 punten
    2e Toon Wijsman 53 punten
    3e Kees van Rijk 52 punten
  Poedelprijs   Gerard Bol  
Do 13-9-2018 Spijkerslaan      
  Dames 1e Gabrie v.d. Poel 16 punten
    2e Suus v.d. Geer 18 punten
    3e Daniëlle Langeveld 20 punten
  Heren 1e Dennis v.d. Zwet 13 punten
    2e Joris Dingjan 15 punten
    3e Erik v.d. Nouland 16 punten
Do 13-9-2018 Bingo (supperronde) € 250,- Brigitte Ammerlaan  
Vr 14-9-2018 Buikschuiven jeugd 1e Calvin Kersten 2 x bak = 50 mtr
    2e Ibbe Immink 1 x 21,40 mtr / 1 x bak = 46,40 mtr
    3e Daan v.d. Slot 1 x 20,10 mtr / 1 x bak = 45,10 mtr
Vr 14-9-2018 Buikschuiven senioren 1e Yoeri v.d. Nouland 4 x 50 mtr = 200 mtr
    2e Peter Ninaber 3 x 50 mtr / 1 x 49 mtr = 199 mtr
    3e Louisa Sistermans 3 x 50 mtr / 1 x 47,80 mtr = 197,80 mtr
Vr 14-9-2018 Heel Voorhout Bakt      
  categorie taarten 1e Esther Mekking  
    2e Theo en Desiree Guijt  
    3e Jessica Douglas  
         
  categorie cupcakes 1e Sandra de Koning  
    2e Jasmijn Hoogstraten  
    3e Renee Balk  
  Aanmoedigingsprijs   Bregt v.d. Dussen  
Vr 14-9-2018 Visschoonmaakwedstrijd 1e geannuleerd wegens gebrek aan deelname  
    2e    
    3e    
Vr 14-9-2018 Hamburgers bakken 1e Theo Guyt 63 punten
    2e Milan Smil 52 punten
    3e Sander de Vlieger 45 punten
Vr 14-9-2018 Appels schillen 1e Wim van Velzen 1,85 meter
    2e Esther Kortekaas 1,68 meter
    3e Carla Jonkheer 1,60 meter
Vr 14-9-2018 Ys proeven 1e Zeger Kohlmann 7 smaken goed
    2e Arvin van der Worp 6 smaken goed
    3e Roan van der Voet 5 smaken goed
Vr 14-9-2018 Oranjeloop jeugd      
  meisjes t/m 11 jaar 1e Fleur Tauré  
    2e Vera  
    3e Jacey-Lynn Went  
  jongens t/m 11 jaar 1e Jesper Booms  
    2e Youri  
    3e Denny Verhagen  
  meisjes 12 tot 14 jaar 1e Suus Altorf  
    2e Sabine Winters  
    3e Fien Koreman  
  jongens 12 tot 14 jaar 1e Niels Duinkerken  
    2e Bryan Kaak  
    3e Rens Altorf  
  Aanmoedingsprijs      
  Meisjes   Myrthe Oostveen  
  Jongens   Abel en Bruut Kortekaas  
  Volwassenen   Lara Krooshof  
Vr 14-9-2018 SPOC Wedstrijdloop      
  Heren 1e Hans van Hateren  
    2e Zeb Beelen  
    3e Danny van Dijk  
  Dames 1e Leona Salman  
    2e Jolijn Swager  
    3e Astrid Hoek  
Vr 14-9-2018 Touwtrekken      
  Dames 1e De Zijkwijven  
    2e De Zeikdames  
    3e JCV Jeugdclub Voorhout  
  Heren 1e DiCa Van Schooten  
    2e Bax Touwtrekken  
    3e Nail by Anouk  
Vr 14-9-2018 Moonlight tobbetjesteken 1e Timo Does  
    2e Twan van Dijk  
    3e Marjoleine Mosselman  
Za 15-9-2018 Eieren gooien/vangen 1e Jochem / Tom 16 meter
    2e Casper / Storm 15 meter
    3e Bert / Christel 14 meter
Za 15-9-2018 Hakkenrace 1e geannuleerd wegens onvoldoende deelname  
    2e    
    3e    
Za 15-9-2018 Klompenrace 1e René Clemens  
    2e Bas Oudshoorn  
    3e Timo Does  
Za 15-9-2018 Wasmachine schieten 1e Benjamin Keyzer 9 punten
    2e Jaimy Zuidhoek 6 punten
    3e Bram van de Geer 1 punt
  Wasmachine schieten 1e Ronald Verhart 8 punten (na shoot-outs)
  15 jaar en ouder 2e Jos Bel 8 punten
    3e Jordy Guyt 7 punten
Za 15-9-2018 Kids Race      
  Meisjes 2010/2011 1e Renee Balk  
  (7 en 8 jaar) 2e Dycke Langeveld  
    3e Stella Heijns  
  Meisjes 2008/2009 1e Lieke Kortekaas  
  (9 en 10 jaar) 2e  Michelle van Gent  
    3e Robin Balk  
  Meisjes 2006/2007 1e geen deelnemers  
  (11 en 12 jaar) 2e    
    3e    
  Jongens 2010/2011 1e Stijn Vergeer  
  (7 en 8 jaar) 2e Luke van Klink  
    3e Julian van Gent  
  Jongens 2008/2009 1e Sion van der Slot  
  (9 en 10 jaar) 2e Stijn van de Bent  
    3e Jens v.d. Reep  
  Jongens 2006/2007 1e Lars Mekking  
  (11 en 12 jaar) 2e Jelmer van der Slot  
    3e Harm Kortekaas  
Za 15-9-2018 KNWU Wielerwedstrijd 1e Marco Kuijvenhoven  
    2e Robbert Schaap  
    3e Dennis Souverein  
Za 15-9-2018 Ronde van Voorhout 1e Kees Heemskerk  
    2e Ruud Duivenvoorden  
    3e Andre van de Reep  
Za 15-9-2018 Tonknuppelen      
  Ton 1 (heren) 1e Bart Marijt  
    2e Ron Langelaan  
    3e Fred Kuiper  
    4e Roy Meeuwissen  
  Ton 2 (heren) 1e geen uitslagen bekend  
  Ton 3 (heren) 1e Wilbert V  
    2e Luc Vertreur  
    3e Marco  
    4e Beerent  
  Ton 4 (dames) 1e Kraakie sr  
    2e Laura  
    3e Kanon  
    4e Suus  
Za 15-9-2018 Sjoelen 1e Mw v.d. Sar 204 punten
    2e Dhr v.d. Sar 202 punten
    3e Hanneke Hoek 191 punten
za 15-9-2018 Alpinopet werpen 1e Lars Jirka mtr
    2e Timo Does mtr
    3e Ronald mtr
Za 15-9-2018 Spijkerbroek hangen 1e geen uitslagen bekend  
    2e    
    3e    
Za 15-9-2018 Solex-race      
  1e manche 1e Steven van Leeuwen  
    2e Ruben Peereboom  
    3e Stan Damen  
  2e manche 1e Saskia Appelman  
    2e Chantal Koot  
    3e Sherona Koot  
Za 15-9-2018 Tandemrace      
  1e manche 1e Ping-wins-Jan Kruit/Dennis Ouwehand  
    2e Alles uit de kast-Esther en Elise  
    3e VET2-Tijmen Plug/Tess Dompeling  
  2e manche 1e Annemieke v.d. Hulst/Indy Loze  
    2e Rotary Voorhout-Rene Zwetsloot/Marcel v.d. Broek  
    3e Trick or Treat-Mieke Steenvoorden/Lenny v.d. Brink  
  Specials 1e Kiteworks.nl-Free Loze/Britt v.d. Hulst  
    2e Komen niet Fakit-Luc Zwetsloot/Luc Versluijs  
    3e Prikkelarm-Denise v.d. Wijngaard/Marc Clijsen  

Share our website

Like Oranje Vereniging Voorhout

Quicklinks

Twitter

Facebook