UA-83909904-1

Uitslagen

Najaarsactiviteiten 2016


September       Evenement                                    Prijs Naam     
                                                                                                                                              
zaterdag 10 36e Oranje Postduivenvlucht 1e Theo Onderwater, 2.464,46 meter per minuut (wisselbeker)
    2e Johan Jongbloed, 2.453,25 meter per minuut
    3e Comb. Wim en Ria van de Kooy, 2.420,48 meter per minuut
  Autopuzzelrit   Bestuurder en kaartlezer
  - A-klasse 1e Theo Arentshorst en Jan-Willem Arentshorst
    2e Liber Bontje en Mary Bontje
    3e Hans Zwetsloot en Hans Zwetsloot
  - B-klasse 1e Sam Oosterveer en Lisanne Korpershoek
    2e Henk van Diermen en Jaap van Diermen
    3e Milene van Kampen en Esmee Teeuwen
      Klik hier voor alle deelnemers
      Uitleg route
zondag 11 Ringsteken te paard 1e  Marije Verdel, 5 ringen (winnaar na barrage)
    2e Nikita Slingerland, 5 ringen
    3e Isabelle Gotz, 4 ringen
  Ringsteken met trekker 1e Gijs Pieters, 10 ringen
    2e Neil Knight, 9 ringen
    3e Sjaak Ninaber, 8 ringen
Maandag 12 Jeu de Keu 1e Cees Venne - 111 punten
    2e Cor v.d. Vlugt - 106 punten
    3e Dick Kortekaas - 97 punten
    4e Ab Koomen - 88 punten
  Poker Night 1e Max Bel
    2e Dennis van Apeldoorn
    3e Ben Lemmers
  Oranje Bridge Drive    
  - A-lijn 1e Jan-Willem Lubberhuizen en Rob Prins: 72,57%
    2e Echtpaar Van Velzen: 59,72%
    3e Willem Bakker en Theo Koot: 59,38%
  - B-lijn 1e Nel Janssen-v.d. Putten en Henny v.d. Plas: 66,67%
    2e Echtpaar V.d. Vlugt: 56,77%
    3e Zusters Dijsselbloem: 55,07%
  Hartenjagen    
  - heren 1e Matt van Kempen (-15 punten)
    2e Piet van Duyn (-10 punten)
    3e Richard Ruygrok
  - dames 1e Anita Hoppenbrouwer (15 punten)
    2e Mirjam Berg (25 punten)
    3e Iris Berg (29 punten)
Dinsdag 13 6-Boules-toernooi    
  - Dames 1e Arnold Versteeg - 42 punten
    2e Trees Diemel - 38 punten
    3e Piet van Dijk - 37 punten
  - Heren 1e Wim Roozen - 40 punten
    2e Annelies van Dijk - 39 punten
    3e Bert Cigaar - 23 punten
    poedel Leny v.d. Slot
  Pubquiz 1e Oorlogsmisdadigers
    2e Awesome
    3e Zat1
  Het Voorhouts Dictee 1e Paul Haasnoot – 4 fout
    2e Daniëlle Tamus – 5 fout
    3e Els Mens – 6 fout
    3e Marti van Beek – 6 fout
  Mooiste handschrift   Shoshanna Izraeli
Woensdag 14 Klaverjassen 1e Leo Koomen - 7819 punten
    2e Kitty Duivenvoorden - 7330 punten
    3e Michel Jansen - 7292 punten
    4e Leo van Heeswijk - 7261 punten
    5e Ineke van Rijn - 7257 punten
    6e Wim Duijnisveld - 7187 punten
    7e Carla Slobbe - 7000 punten
    8e John Stikkelorum - 6978 punten
    9e Joep van Kesteren - 6821 punten
    10e Steef Slingerland - 6777 punten
    poedel  Jan van Haastregt
  Boomstamzagen    
  - Dames 1e Dit keer géén ruzie
    2e Iris Berg en Marloes
    3e JCV-Dames
  - Heren 1e Peter van Schooten/Marjolein
    2e Faal Hazen
    3e Wood Choppen Holland
Donderdag 15 Schieten    
  - Dames 1e Liesbeth Heeemskerk - 66 punten
    2e Lydewien Verkade - 56 punten
    3e Marita van Dijk - 56 punten
  - Heren 1e Loek Hierck - 70 punten
    2e Henri Damen - 67 punten
    3e Hans Koomen - 65 punten
  - Leden St. Hubertus 1e Gijs Ravensbergen - 65 punten
    2e Teun Nelemans - 51 punten
  Vlotbruggen    
  - Dames 1e Liesbeth Heemskerk
    2e Karin van Rijk
    3e Mitjam Berg
  - Heren 1e Katwijkse Marti
    2e Bas Slot
    3e Hans van Schooten
  Spijkerslaan    
  - Dames 1e Corinne Kraakman-van Kempen - 8 punten
  - Heren 1e Sammy van Schooten - 6 punten
       
  Bingo (supperronde) € 250 Cora Lippens
       
Vrijdag 16 Buikschuiven jeugd 1e Calvin Kersten - 125 meter
    2e Tara van Roon - 121,40 meter
    3e Roy Langeveld - 46,60 meter
  Buikschuiven senioren 1e Jouri v.d. Nouland - 100 meter
    2e Louisa Sisterman - 88,80 meter
    3e Peter Ninaber - 92,80 meter
  Heel Voorhout Bakt    
  - categorie taarten 1e Sofie Bosmans
    2e Marloes Floor
    3e Anita den Hartog
  Aanmoedigingsprijs   Linda van Nobelen
  - categorie cupcakes 1e Kas Lemmers
    2e Lariss Witvoet
    3e Larissa Witvoet
  Visschoonmaakwedstrijd 1e Janny Frauenfelder
    2e Jose Mendoza
    3e Hans Homan
  Hamburgers bakken 1e Dennis - 62 punten
    2e Ilse - 60 punten
    3e Tom - 58 punten
  Appels schillen 1e Wim van Velzen - 169 cm
    2e Edith Wolvers - 133 cm
    3e Jan Erik van Kampen - 124 cm
  Oranjeloop jeugd    
  - meisjes tot 11 jaar 1e Fenn Noppen
    2e Esra Noppen
    3e Pip Hoogeveen
  - jongens tot 11 jaar 1e Brian Kaak
    2e Daan de Mooij
    3e Cas Werter
  - meisjes 12 tot 14 jaar 1e Mandy Duinkerken
    2e Laura van Wouw
  - jongens 12 tot 14 jaar 1e Milan Biesheuvel
    2e Roy Meiland
    3e Rens Altorf
  snelste Voorhouters    
  - jongens t/m 11 jaar   Cas Werter
  - meisjes t/m 11 jaar   Tessa van Velzen
  - meisjes t/m 14 jaar   Laura van Wouw
  SPOC Wedstrijdloop    
  - Heren 1e Bram Prins
    2e Pieter Houlekamer
    3e Zeb Beelen
  - Dames 1e Vanessa
    2e Tessa Kortekaas
    3e Martina Mulder
  Snelste Voorhoutse heer   Wardie van Wouw
  Snelste Voorhoutse dame   Tessa Kortekaas
zaterdag 17-9 Eieren gooien/vangen 1e JP en Rodi - 18 meter
    2e Sjaak en Bram - 17 meter
    3e Jochem en Tom - 16 meter
  Hakkenrace 1e Marloes Vester
    2e Manon Graman
    3e Daniëlle Langeveld
  Klompenrace 1e René Clemens
    2e Gerard Langeveld
    3e Bas Oudshoorn
  Touwtrekken    
  - Dames 1e Ik weet niet
    2e JCV – Dames
  - Heren 1e Van Schooten
    2e Sjors van Werhoven Timmerbedrijf
    3e Od & Do
  Dikkebandenrace    
  - meisjes 7 t/m 8 jaar 1e Doortje Langeveld
    2e Tess v.d. Lubbe
    3e Julia Veens
  - meisjes 9 t/m 10 jaar 1e Ilana Sanstra
  - meisjes 11 t/m 12 jaar 1e Patricia Koot
    2e Meike v.d. Zalm
    3e Inge de Koning
  - jongens 7 t/m 8 jaar 1e Jens v.d. Reep
    2e Karsten Tibben
    3e Sion v.d. Slot
  jongens 9 t/m 10 jaar 1e Harm Kortekaas
    2e Lars Mekking
    3e Finn v.d. Lubbe
  - jongens 11 t.m 12 jaar 1e Igor Luynenburg
    2e Mike Ruigrok
    3e Rhoman Tibben
  KNWU Wielerwedstrijd 1e Nick Toonen
    2e Niels Immerzeel
    3e Bob Jonkheer
  Ronde van Voorhout    
  Heren t/m 40 jaar 1e Bart van Ruiten
    2e Dennis v.d. Zaal
    3e Jan v.d. Slot
  Heren vanaf 40 jaar 1e Ron Kortekaas
    2e Ron van Dam
    3e Marc Stouten
  "Burger" Ronde van
Voorhout
1e Tessa Kortekaas
    2e Roel Knuppe
    3e Rob van Veen
  Ringrijden paarden/pony's 1e Fam van Eijsden
    2e Fam van Eeden
    3e Ilona Zwaan
  - schoonste geheel paarden   Tom van Eijsden
  - schoonste geheel pony's   Lincy
  Tonknuppelen    
  - Ton 1 (heren) 1e Hans van Schooten
    2e Tom v.d. Berg
    3e Fabian v.d. Nouland
    4e Jeroen Draaisma
  - Ton 2 (heren) 1e Stan van Bladeren
    2e Hans Zimmer
    3e Joep Geerlings
    4e Kelvin Ruigrok
  - Ton 3 (heren) 1e Bob Vriend
    2e Youri v.d. Post
    3e Sjoerd Vos
    4e Jack Waasdorp
  - Ton 4 (dames) 1e Eefke
    2e Marian
    3e Marloes
    4e Miranda
  Solex-race    
  - 1e manche 1e Peter Marijt
    2e Chantal Koot
    3e Hans Stigter
  - 2e manche 1e Edwin v.d. Ploeg
    2e Anton Perduijn
    3e Thijs Kleverlaan
  Tandemrace    
  - 1e manche 1e VET 2 (Lotte van Werkhoven / Merel Plug)
    2e 70 Jaar OVV (Robin van Velzen / Frank Straathof)
    3e Pro-Actief / Rotary Club (Nic van Tilborg / Gaby de Lijster)
  - 2e manche 1e Verantwoord Warm (Mike de Klerk / Lilian Zwetsloot)
    2e Net op tijd (Esther Kortekaas / Elise van Agen)
    3e Cultuur Verheft (Kitty Does en partner)
  - specials 1e Team G3 (Robin van Werkhoven / Cees van der Geer)
    2e De Kattukkers (Dirk en Nel Kruit)
    3e Marente Thuiszorg (Marja en Sabrina)

Share our website

Like Oranje Vereniging Voorhout

Quicklinks

Twitter

Facebook