UA-83909904-1

Uitslagen

Najaarsactiviteiten 2017


Datum Evenement Prijs Naam  
za 9-9-2017 Oranje Postduivenvlucht 1e Herman van Schie / PV De Blauwband  
    2e Stan Collé / PV De Voorhouter  
    3e Jan Matze / PV De Blauwband  
  Piet van der Hulst aanmoedigingstrofee   Herman van Schie snelste duif Oranje Postduivenvlucht
za 9-9-2017 Autopuzzelrit   Klik hier voor totale uitslaglijst  
  A-klasse: 1e Sam Oosterveer / Lisanne Korpelshoek 149 strafpunten
    2e Hans Zwetsloot / Bob Zwetsloot 183 strafpunten
    3e Willem Olie / Arda Olie 188 strafpunten
    4e Joke Klijnjan / Els van Rossen 364 strafpunten
    5e Liber Bontje / Mary Bontje 371 strafpunten
  B-klasse: 1e Kori Evers / Marsha Warmerdam 383 strafpunten
    2e Marianne Visser / Corrie v.d. Plas 429 strafpunten
    3e Charles Ammerlaan / Mitchel en Lisanne 439 strafpunten
    4e Sjors Hoogeveen / Jaap Hoogeveen 473 strafpunten
    5e Rob van Staveren / Ruben v.d. Tong 474 strafpunten
zo 10-9-2017 Ringsteken met aangespannen wagen   wegens weersomstandigheden geannuleerd
zo 10-9-2017 Ringsteken te paard 1e  Bonnie v. Zwanenburg / paard Nua  
    2e Charlotte v. Eeden / paard Steffie  
    3e Jillyan v. Eijsden / paard King  
  Best gekleedde combinatie 1e  Jillyan v. Eijsden / paard King  
    2e Lieke Francken / paard Monty  
    3e Nick Verdel / paard Bisky  
  Aanmoedigingsprijs Mike Verde / paard Gucci  
zo 10-9-2017 Ringsteken met de trekker 1e Ronald Hijkoop  
    2e Ronald v.d. Geer  
    3e Marleen v.d. Geer  
zo 10-9-2017 Pokertoernooi 1e Mats Schrama  
    2e Dennie Luigies  
    3e Maikel Veerman  
ma 11-9-2017 Jeu de Keu 1e Hans Willemse  
    2e Jef van Zundert  
    3e Theo van Schie  
    4e Kees Venne  
ma 11-9-2017 Muziek Quiz 1e Baksteen  
    2e Hooijmans  
    3e Smells like team spirit  
ma 11-9-2017 Oranje Bridge Drive      
  A-lijn 1e Els Mens & Arco Gorter 60,76%
    2e Jan-Willem Lubberhuizen & Rob Prins 58,68%
    3e Cees de Ridder & Ans Zonneveld 56,60%
  B-lijn 1e Echtpaar Kranenburg 58,51%
    1e Hennie Damen & Hannie Dames 58,33%
    3e Paula Aartman & Annie v.d. Hulst 58,16%
ma 11-9-2017 Hartenjagen 1e Richard Ruigrok  
    2e Jim Hermans  
    3e Corinne Kraakman  
      Klik hier voor totale uitslaglijst  
ma 11-9-2017 Pubquiz 1e Sterrenstof  
    2e Katwijk  
    3e Zaterdag 1  
di 12-9-2017 6-Boules-toernooi      
  Serie A 1e Nelly Sistermans 41 punten
    2e Annelies v. Dijk 29 punten
    3e Gerrie Kwinkelenberg 27 punten
  Serie B 1e Bert Ciggaar 46 punten
    2e Wim van Kampen 42 punten
    3e Dick Kortekaas 37 punten
di 12-9-2017 Keezen 1e Ferry v.d. Vlugt & Ron Klootwijk  
    2e Marijt van Kampen & Wouter Borst  
    3e Sandra van Vliet & Nathalie Landwer Johan  
di 12-9-2017 Het Voorhouts Dictee 1e Tineke Bos - 2 fouten  
    2e Shoshanna Israeli - 3 fouten  
    3e Sandy den Elzen - 5 fouten  
  Mooiste Handschrift   Eline Pellekoorn  
wo 13-9-2017 Klaverjassen 1e Carla Slobbe 6973 punten
    2e Jan Angevaare 6912 punten
    3e Mw Van Duin 6894 punten
    4e Theo v.d. Ploeg sr 6891 punten
    5e Nelleke van Steijn 6823 punten
    6e Wim Duijnisveld 6795 punten
    7e Gerard v.d. Berg 6733 punten
    8e Rob van Iterson 6711 punten
    9e Willy v.d. Ploeg 6704 punten
    10e Lenie v.d. Slot 6657 punten
    11e Eric Groen 6654 punten
    12e Cock van Leeuwen 6636 punten
    13e Piet Ruijgrok 6616 punten
    poedel Sam Vink 5198 punten
wo 13-9-2017 Boomstamzagen      
  Dames 1e Gasopdielolly  
    2e JCV Dames  
  Heren 1e Dwaasdorp  
    2e De Faalhazen  
    3e Doe maar wat  
Do 14-9-2017 Schieten      
  Dames 1e Mieke van Dijk 56 punten
    2e Liesbeth Heemskerk 53 punten
    3e Lisa Heemskerk 52 punten
  Heren 1e Jos Koot 65 punten
    2e Charles v.d. Hout 64 punten
    3e Wesley Ammerlaan 63 punten
Do 14-9-2017 Vlotbruggen      
  Dames 1e Wilma van Werkhoven 53 punten
    2e Danielle Langeveld 34 punten
    3e Mirjam Berg 33 punten
  Heren 1e Jack Haasnoot 60 punten
    2e Sam van Schooten 49 punten
    3e Bas van der Slot 47 punten
  Spijkerslaan      
  Dames 1e Karin Juffermans 7 punten
  Heren 1e Chris Bol 8 punten
  Bingo (supperronde) € 250,-    
Vr 15-9-2017 Buikschuiven jeugd 1e Calvin Kersten  
    2e Luuk Warmerdam  
    3e Ibbe Immink  
Vr 15-9-2017 Buikschuiven senioren 1e Bram Pieterse  
    2e Peter Ninaber  
    3e Youri v.d. Nouland  
Vr 15-9-2017 Heel Voorhout Bakt      
  categorie taarten 1e Niels Oden 41,5 punten
    2e Silke Ammerlaan 40 punten
    3e Esther Mekking 38,5 punten
  Aanmoedigingsprijs   Kiki Arkenbosch  
  categorie cupcakes 1e Larissa Witvoet  
    2e Eva Visser  
    3e Alyssa Vlak  
  Aanmoedigingsprijs   Jasmijn Hoogstraten  
Vr 15-9-2017 Visschoonmaakwedstrijd 1e Niels Oden  
    2e Suzanne Homan  
    3e Carla v.d. Nouland-Roels  
vr 15-9-2017 Hamburgers bakken 1e Toon Wijsman  
    2e Harry Porschen  
    3e Marja Berendsen  
vr 15-9-2017 Appels schillen 1e Wim van Velzen  
    2e Margriet Hulsker  
    3e Mirjam Berg  
vr 15-9-2017 Ys proeven 1e Edith Wolvers  
    2e Lianne Duinkerken  
    3e Daphne Heemskerk  
vr 15-9-2017 Spijkerbroek hangen 1e Tyno Kraakman  
    2e Lars Heemskerk  
    3e Wessel Bax  
      Beste dame: Debbie van Iersel  
vr 15-9-2017 Oranjeloop jeugd      
  meisjes t/m 11 jaar 1e Kira van Dijk  
    2e Lilian v.d. Ent  
    3e Bente den Hollander  
  jongens t/m 11 jaar 1e Leonard v. Eer  
    2e Finn v.d. Lubbe  
    3e Jester Booms  
  meisjes 12 tot 14 jaar 1e Aimee Blekkink  
    2e    
  jongens 12 tot 14 jaar 1e Joel Hartog  
    2e Bryan Kaak  
    3e Jari Langelaan  
  Snelste Voorhouters      
  jongens t/m 11 jaar   Finn v.d. Lubbe  
  meisjes t/m 11 jaar   Tessa van Velzen  
  jongens 12 tot 14 jaar   Joel Hartog  
  meisjes 12 tot 14 jaar   Aimee Blekkink  
vr 15-9-2017 SPOC Wedstrijdloop      
  Heren 1e Hans van Hateren  
    2e Zeb Beelen  
    3e Johan Prins  
  Dames 1e Mieke Aaren  
    2e Liesbeth Voorthuizen  
    3e Carmen Oosterkamp  
  Snelste Voorhoutse heer   Ruud van Noort  
  Snelste Voorhoutse dame   Esther Kortekaas  
vr 15-9-2017 Moonlight tobbetjesteken 1e Willem Jan Mosselman  
    2e Bram Peters  
    3e Saskia Versteeg  
Za 16-9-2017 Eieren gooien/vangen   wegens weersomstandigheden geannuleerd  
Za 16-9-2017 Hakkenrace   wegens weersomstandigheden geannuleerd  
Za 16-9-2017 Klompenrace   wegens weersomstandigheden geannuleerd  
Za 16-9-2017 Touwtrekken   wegens weersomstandigheden geannuleerd  
Za 16-9-2017 Dikkebandenrace      
  Meisjes 2009/2010 1e Dydie Langeveld  
    2e Britt v.d. Reep  
    3e Stella Heyns  
  Meisjes 2007/2008 1e Doortje Langeveld  
    2e  Tess v.d. Lubbe  
    3e Julia Veens  
  Meisjes 2005/2006 1e Ilona Zandstra  
  Jongens 2009/2010 1e Daan van der Slot  
  2009/2010 2e Julian van Gent  
    3e Sven de Bruin  
  Jongens 2007/2008 1e Harm Kortekaas  
    2e Jens v.d. Reep  
    3e John v.d. Slot  
  Jongens 2005/2006 1e Lars Mekking  
    2e Jelmer v.d. Slot  
    3e Lars Ruigrok  
Za 16-9-2017 KNWU Wielerwedstrijd 1e Bob Jonkheer  
    2e André van Reek  
    3e Bart van Ruiten  
Za 16-9-2017 Ronde van Voorhout      
  Sportklasse 1e Bob Jonkheer  
    2e André van Reek  
    3e Bart van Ruiten  
  Basislicentie      
  wielercircuit 40- 1e Ruud Duivenvoorden  
    2e Arie van Oijen  
    3e Sjoerd van Kampen  
  Basislicentie      
  wielercircuit 40+ 1e  Ron Kortekaas  
    2e Marc Stouten  
    3e Ron van Dam  
Za 16-9-2017 Tonknuppelen      
  Ton 1 (heren) 1e Jeffrey Prins  
    2e Jos Verhoeven  
    3e Ton Wikkehagen  
    4e Frico v.d. Aarde  
  Ton 2 (heren) 1e Mats Schrama  
    2e Max  
    3e Floris Vos  
    4e Fred Kuiper  
  Ton 3 (heren) 1e Rick Ruiten  
    2e Michael Veerman  
    3e Patrick Jordaan  
    4e Wlbert v.d. Luit  
  Ton 4 (dames) 1e Marlie  
    2e Dona  
    3e Laura  
    4e Fleur  
Za 16-9-2017 Sjoelen 1e Hanneke Vink 128 punten
    2e Rob Sipkes 123 punten
    3e Hans de Jong 122 punten
    4e Henk Vink 116 punten
Za 16-9-2017 Alpinopet gooiem 1e Jan Piet Does 7,14 mtr
    2e Lenie v.d. Slot 5,05 mtr
    3e Rob Meijer 4,32 mtr
Za 16-9-2017 Solex-race      
  1e manche 1e Wilbert Zonneveld  
    2e Jan v.d. Meer  
    3e Hans Zonneveld  
  2e manche 1e Mike Zuidhoek  
    2e Axel Visser  
    3e Sherona Koot  
Za 16-9-2017 Tandemrace      
  1e manche 1e Emmausschool Sabine Zalm/Fieke Edelaar
    2e De Cowboys Tim & Rik Hartelveld
    3e Jens en Ticho Jens Mekking/Ticho Lemmers
  2e manche 1e Maakt ons niet uit Aad Gravenkamp/Boy Sluis
    2e Jut en Jul Kirsten Kraan/Kelly Duivenvoorde
    3e Gouden Tijd 1 Jose Versteeg/Frank v.d. Plas
  Specials 1e Team 63  
    2e De Scharrelkippen  
    3e Marente Thuiszorg  

Share our website

Like Oranje Vereniging Voorhout

Quicklinks

Twitter

Facebook