UA-83909904-1

Uitslagen

Najaarsactiviteiten 2019


TOTAALLIJST UITSLAGEN NAJAARSFEESTEN 2019      
           
           
Datum Evenement Prijs Naam    
vr 6-9-2019 Voetbalquiz   geen uitslagen doorgegeven
 
   
za 7-9-2019 Oranje Postduivenvlucht 1e Jan Nijgh    
    2e Wim en Ria van de Kooy    
    3e Tjeerd van de Zwaan duiven van Piet Angevaare  
  Piet van der Hulst aanmoedigingstrofee - 
 
  Tjeerd van de  Zwaan snelste duif van Piet Angevaare  
  Autopuzzelrit        
  A-klasse: 1e Henk van Diermen/Jaap van Diermen 25 strafpunten  
    2e Hans Zwetsloot/Bob Zwetsloot 140 strafpunten  
    3e Paul Visser/Mark Veenman 150 strafpunten  
    4e Sjors Hoogeveen/Hein Hoogeveen 222 strafpunten  
    5e Tom Aartman/Mathieu van Steijn 247 strafpunten  
  B-klasse: 1e Astrid Robbers/Remco van Leeuwen 194 strafpunten  
    2e Rob Oostdam/Petra Oostdam 199 strafpunten  
    3e Mirella Regeer/Jeroen Damen 240 strafpunten  
    4e Edwin Mets/Suus v.d. Berg 242 strafpunten  
    5e Guido Ammerlaan/Kelly Ammerlaan 261 strafpunten  
  Aanmoedigingsprijs   William Ravensbergen/Angelique Bierman 600 strafpunten  
  30 sec Tournament   geen uitslagen doorgegeven    
           
zo 8-9-2019 Ringsteken te paard        
    1e  Jelle van Duyn (paard: Tornado) 6 punten  
    2e Tessa van Dijk (paard: Biskey) 5 punten  
    3e Gwen Boogaars (paard: Bram) 4 punten  
  Ringsteken met de trekker 1e Jessica van Paridon    
    2e Bas Hijkoop    
    3e Bram Piters    
  Puzzelavond 1e De pientere puzzelaars 1 uur 39 min  
    2e De Ploegjes 1 uur 56 min  
    3e Team Prins 2 uur 45 min
 
 
  Pokertoernooi   geen uitslagen doorgegeven
 
   
ma 9-9-2019 Jeu de Keu 1e Jan van Houwelingen    
    2e Lord v.d. Klugt    
    3e Herman Beukenholdt    
    4e Patrick v.d. Bent    
  Poedelprijs        
  Muziek Quiz   geen uitslagen doorgegeven
 
   
  Oranje Bridge Drive        
  A-lijn 1e Willem Bakker & Theo Kool 70,58%  
    2e Jan Willem Lubberhuizen & Rob Prins 66,17%  
    3e An van Zetten-van der Does & Karel Koster 62,75%  
           
  B-lijn 1e Lucie Ramak & Jacques Ramak 69,62%  
    2e Nel Jansen-van der Putten & Henny v.d.Plas 62,60%  
    3e Marjan Oomes-Martens & Frans Oomes 59,06%  
           
  Hartenjagen 1e Mat van Kempen min 15 punten  
    2e Joep van Kesteren min 14 punten  
    3e Karel van Opstal min 11 punten  
    Poedel Kees Kraakman 92 punten  
  Keezen (1)        
    1e Jacolien Plug en Hester Bienefelt 130/54  
    2e Paul de Haas en Tineke de Haas 130/58  
    3e Edith Wolvers en Nathalie Wolvers 130/62  
di 10-9-2019 6-Boules-toernooi        
  Heren 1e Piet v.d. Berg    
    2e Aad Heerings    
    3e Piet van Dijk    
  Dames 1e Nel Kortekaas    
    2e Willy v.d. Ploeg    
    3e Beny Heerings    
           
  Pubquiz   geen uitslagen doorgegeven
 
   
  Keezen (2) 1e Matty Ruijgrok en Gerry Geurink 130/60  
    2e Petra v.d. Vlugt en Ferry v.d. Vlugt 130/64  
    3e Yannick van Leeuwen en Linda Plomp 130/64  
  Het Voorhouts Dictee 1e Paul Haasnoot 3 fouten  
    2e Els Mens 4 fouten  
    3e Shoshanna Israeli 5 fouten   
  Mooiste handschrift   Mary van Kesteren    
           
  Schieten        
  Leden St Hubertus 1e Wesley Ammerlaan 68 punten  
    2e Jos Geurts 64 punten  
    3e Max van Dijk 62 punten  
  Dames 1e Liesbeth Heemskerk 66 punten  
    2e Marjan Ammerlaan 66 punten  
    3e Chantal Koot 65 punten  
  Heren 1e Mendel Moerenhout 67 punten (na barrage)  
    2e Johan Plug 67 punten (na barrage)  
    3e Mark van den Berg 67 punten (na barrage)  
  Spellenavond        
  Voorhouts Monopoly 1e Manon Zwanenburg    
    2e Chantal van Gent    
    3e Jennifer Wijnands    
  Regenwormen 1e Liset Sanberg    
    2e Nienke Postma    
    3e Willemiek den Haan    
wo 11-9-2019 Klaverjassen 1e Harry Graman 7195 punten  
    2e Siem Heemskerk 6993 punten  
    3e Ellen van Dam 6955 punten  
    4e Leo Koomen 6935 punten  
    5e Aad van Dam 6753 punten  
    6e Bas den Elzen 6711 punten  
    7e C. van Kempen 6656 punten  
    8e Aad Groen 6615 punten  
    9e Wim Duijnisveld 6614 punten  
    10e Jan Angevare 6591 punten  
    poedel Jan van den Burg 4908 punten  
           
  Boomstamzagen        
  Dames: 1e De veteranen 03:10:02  
    2e De Faalhazen 04:00:12  
    3e C-Team 05:01:09  
  Heren: 1e Teamnaam 09:15:31  
    2e Zaagwijven 11:44:14  
    3e We kunnen het 12:35:15  
  Shanghai Darttoernooi        
  Dames: 1e Ingrid Schulte en Godelieve van Rijn Wisseltrofee: Ingrid Schulte/Godelieve van Rijn  
    2e Gerda de Vries en Debby Verhart    
    3e Clara Hierick en Anja Koopman    
  Heren: 1e Patrick van Paridon en Roy Meeuwisse Wisseltrofee: Patrick van Paridon/Roy Meeuwisse  
    2e Jan Peter v.d. Bent en Ron van Harskamp    
    3e Ron Schrijer en Leoni Kooi    
  Voorhoutse Quiz 1e Sterrenstof 56 punten  
    2e v. Kempen & Co 55,5 punten  
    3e Bottoms up 54,5 punten  
  Armpje drukken        
    1e Tim Wickenhagen    
    2e Sjaak Ninaber    
    3e Arjen Koot    
Do 12-9-2019 Vlotbruggen        
  Dames 1e Sanne van Kampen 63 punten  
    2e Mieke van Dijk 58 punten  
    3e Corinne Kraakman 57 punten  
  Heren 1e Bo v.d. Werf 66 punten  
    2e Peter Aartman 64 punten  
    3e Gerard Bol/Henk Faas 62 punten  
  Poedelprijs        
  Spijkerslaan        
  Dames 1e Daniel Langeveld 15 slagen  
    2e Marita van Dijk 16 slagen  
    3e Sanne van Kampen 19 slagen  
  Heren 1e Jos v.d. Vlugt 12 slagen  
    2e Rob Berg 12 slagen  
    3e Mitchell Persoon 13 slagen  
  Bingo (supperronde) € 250,- Sandra Aanhane    
Vr 13-9-2019 Buikschuiven jeugd 1e Stijn v.d. Bent 50 meter  
    2e Ibbe Immink 45,80 meter  
    3e Teun van Rijn 44,70 meter  
           
  Buikschuiven senioren 1e Youri 150 meter (1e na barrage)  
    2e Sam 150 meter  
    3e Peter 144,30 meter  
           
  Heel Voorhout Bakt        
  categorie taarten 1e Mw M. van der Geer    
    2e Mw Esther Mekking    
    3e Laura van Leeuwen    
           
  categorie cupcakes 1e Sandra de Koning    
    2e Jasmijn Hoogstraten    
    3e Ieme van der Dussen    
           
  Als haringen in een tonnetje 1e Robin Noort 311 punten  
    2e Roy v.d. Bogaerdt 287 punten  
    3e Ruud van Wouw 276 punten  
           
  Hamburgers bakken 1e Loes van Beelaf 28 punten  
    2e Anton Wijsman 27 punten  
    3e Maarten Marks 23 punten  
  Appels schillen 1e Wim van Velzen 194 cm  
    2e Fie Koot 145,5 cm  
    3e Klazien Koomen 143,5 cm  
  Ys proeven   geannuleerd    
  Oranjeloop jeugd        
  meisjes t/m 11 jaar 1e Jacey-Lynn Went    
    2e Fleur Favre    
    3e Juul Jansen    
  jongens t/m 11 jaar 1e Job Nunigo    
    2e Denny Verhagen    
    3e Sion v.d. Slot    
  meisjes 12 tot 14 jaar 1e Kira van Dijk    
    2e  Lotte Favre    
    3e Anne Favre    
  jongens 12 tot 14 jaar 1e Niek Duinkerken    
    2e Bryan Kaak    
    3e Fred Schouwenaar    
  Aanmoedingsprijs        
  Meisjes   Sofie van Leeuwen    
  Jongens   Mijs van der Dussen    
           
           
  SPOC Wedstrijdloop        
  Heren 1e Zeb Beelen    
    2e Twan Altorf    
    3e Niels Havenaar    
      Jan Willem van Leeuwen - snelste Voorhouter    
  Dames 1e Carmen Oosterkamp    
    2e Mieke Aanen    
    3e Danielle Vos    
      Linda van der Berg - snelste Voorhouter    
  Spijkerbroek hangen   geen uitslagen doorgegeven    
  Touwtrekken        
  Dames 1e JCV    
    2e de trekkende trutten    
    3e Dames van Schooten (buiten mededinging)    
  Heren 1e Dick van Schooten Team    
    2e DiCa Heemskerk    
    3e Patty Kling    
  Moonlight tobbetjesteken 1e Willem Jan Mosselman    
    2e Sanne van Dijk    
    3e Paul Koot    
Za 14-9-2019 Eieren gooien/vangen 1e Rosanne en Emma 18 meter  
    2e Jochem en Tom 15 meter  
    3e Merel en Sebastiaan 14 meter  
  Wasmachine schieten 1e Luuk Vos 8 punten  
  8 t/m 14 jaar 2e Tijn van der Geer 4 punten  
    3e Jullian Vos 3 punten  
  Wasmachine schieten 1e Thijs Hoek 7 punten  
  15 jaar en ouder 2e Rick Gondel 6 punten  
    3e Piet Meeuwenoord 5 punten  
  Kids Race        
  Meisjes 1e Nikkie Ruigrok    
  2011-2012 2e Anne Veens    
  (7 en 8 jaar) 3e Romee de Ridder    
  Meisjes        
  2009-2010 1e Lieke Warmerdam    
  (9 en 10 jaar) 2e  Dycke Langeveld    
    3e Stella Heyns    
  Meisjes        
  2007-2008 1e Robin Balk    
  (11 en 12 jaar) 2e Julia Veens    
    3e Doortje Langeveld    
           
  Jongens 1e Toby Blaauw    
  2011-2012 2e Dani Droogh    
  (7 en 8 jaar) 3e Mika Landwer Johan    
  Jongens        
  2009-2010 1e Daan van der Slot    
  (9 en 10 jaar) 2e Tieme van der Bent    
    3e Koen Tergeer    
  Jongens        
  2007-2008 1e Roy Tetteroo    
  (11 en 12 jaar) 2e Mohammed Sheikhadbella    
    3e Teun van Rijn    
  KNWU Wielerwedstrijd        
    1e Teun Groeneveld 01:16:30  
    2e Jurjun van der Velde 01:16:35  
    3e Jorne Videler 01:16:52  
           
  Ronde van Voorhout        
    1e Joram Verkerk 00:53:32  
    2e Arie van Oijen 00:53:41  
    3e Ron van Dam 00:53:42  
  Tonknuppelen        
  Ton 1 (heren) 1e Don van Rijn    
    2e Dennis Zwet    
    3e Yorick van den Nouland    
    4e Niels Verhart    
  Ton 2 (heren) 1e Ralph Schiebroek    
    2e Boot    
    3e Twan    
    4e Wesly    
  Ton 3 (heren) 1e Joost Rotteveel    
    2e Luc Zonneveld    
    3e Sjoerd Vos    
    4e Mick Bosman    
  Ton 4 (dames) 1e Suzeque    
    2e Danielle    
    3e Merel    
           
  Sjoelen 1e Bert van Gent 127 punten  
    2e Edith Wolvers 122 punten  
    3e Kim Kars 121 punten  
           
  Alpinopet werpen 1e Rick Bax 5 punten  
    2e overige deelnemers geen punten    
    3e overige deelnemers geen punten    
  Solex-rijden        
  1e manche 1e      
    2e      
    3e      
  2e manche 1e      
    2e      
    3e      
           
  Tandem rijden        
  1e manche 1e      
    2e      
    3e      
  2e manche 1e      
    2e      
    3e      
  Specials 1e      
    2e      
    3e      
           

Share our website

Like Oranje Vereniging Voorhout

Quicklinks

Twitter

Facebook