Uitslagen

Zaterdag
 
Oranjevlucht

1ste prijs St. Cecilia - Duif van: Piet van der Hulst-Wiranda
2de prijs Stan van Kampen - Duif van: Piet van der Hulst-Wiranda
3de prijs Lennart van der Dussen - Duif van: Combinatie Wim van der Kooij.

Piet van der Hulst Aanmoedigingsprijs gewonnen door de 4 kleinkinderen van
Ger van Rijsbergen en Els de Groot. Mila, Liam, Daphne en Charlotte.

De wisselbeker (Duif) is dit jaar gewonnen door Piet van der Hulst - Wiranda
 
 
Autopuzzelrit

A-klasse
Bestuurder     -      Kaartlezer
​​​​​​1e - Bertus v.d. Horst - Raymond Stangelaar
2e - Hans Zwetsloot - Sylvia Zwetsloot      
3e - Ester v. Groningen - Renee Duivenvoorden

B-klasse
Bestuurder      -     Kaartlezer
​​​​​​1e - Robbie Harteveld - Ilse Niewold              
2e - Marcel Floor - Marloes Floor    
3e - Rob Oostdam - Petra Oostdam    
 
Klik hier voor de lijst
met overige noteringen
 
 
Zondag
 
Ringsteken met paarden

1e - Linsli Clement op paard Earl
2e - Mirthe van Dijk op paard July
3e - Malizia op paard Riva + Silky
 
Ringsteken met paarden

1e - Suzanne zwetsloot
2e - Neal Night
3e - Rene Zwaan.
 
Maandag
 
Jeu de keu

1e - H. Willemse
2e - Jef van Zundert
3e - P. Ruigrok
4e - H. Kaandorp
 
Dinsdag
 
6-boules

Dames:
1e Ria Hofman (10 punten)
2e Trees Diemel (8 punten)
3e Nelly Sisterman (7 punten)
 
Heren:
1e Harry Sisterman (14 punten)
2e Piet van de Berg (13 punten)
3e Marcel v.d. Vlugt (8 punten)
 
Aanmoedigingsprijs:
Gerda v.d. Geer (0 punten)
 
Schieten

Heren:
1e William van Dil – 68 punten
2e Johan de Mooij – 67 punten
3e C. Koomen – 66 punten
 
Dames:
1e Kim Heemskerk – 67 punten
2e Lisa Heemskerk – 63 punten
3e Liesbeth Heemskerk – 61 punten
 
Leden St Hubertus:
1e Wesley Ammerlaan – 68 punten
2e Jos Geurts – 67 punten
3e Sjaak Ninaber – 63 punten
    
Donderdag
 
Tobbetjesteken

1e - Ruby
2e - Renee Balk
3e - Lynn Vink
 
 
Vrijdag
 
Jeugdloop

Categorie 1 (6 t/m 9 jaar):
1. Dani v.d. Berg
2. Jet Floor
3. Tijs de Mooij
 
Categorie 2 (10 t/m 12 jaar):
1. Fleur Favre
2. Jet Lemmers
3. Jesse v.d. Gugten
   
Heel Voorhout Bakt

Taarten:
1e Marije Sneijders
2e Tunde
3e M & M’s

Cupcakes:
1e Jasmijn
2e Catelijne
3e Guusje/Noa
 
Haringen in een tonnetje

1e James v.d. Heijden
2e Pim
3e Milan v.d. Beek
 
Hamburger bakken

1. Bas v.d. Wal
2. Martin van Weerle
3. Owen v,d, Bogaard
 
Appelschillen

Margriet Hulsker (1,50 mtr)
Frank Dames (1,35 mtr)
Fie Koot (1,34 mtr)
 
IJsproeven

1. C. Vergeer
2. Pim Hoogervorst
3. Kevin Oudshoorn
 
Kids-race

Jongens:
Leeftijdsgroep 6 t/m 8 jaar:
1. Wim Rutgrink
2. Kiyan de Wit
3. Feije Zwaan
 
Leeftijdsgroep 9 en 10 jaar:
1. Stan v. Klaveren
2. Kjeld Juffermans
3. Jelle Bouwmeester
 
Leeftijdsgroep 11 en 12 jaar:
1. Daan v.d. Slot
2. Ezra van Gastel
3. Sverre Immink
 
Meisjes:
Leeftijdsgroep 6 t/m 8 jaar:
1. Jet Floor
2. Danique Sanstra
3. Myrte Oostveen
 
Leeftijdsgroep 9 en 10 jaar:
1. Romée de Ridder
2. Anne Veens
3. Roos v.d. Slot
 
Leeftijdsgroep 11 en 12 jaar:
1. Julia Veens
2. Renee Balk
3. Stella Heijns
Zaterdag
 
Eieren gooien/vangen

1e Guus / Julian – 10 meter
2e Siem / Guus – 9 meter
3e Milan / Milan – 8 meter
 
Wasmachine schieten

1e Bas Koomen – 10 punten
2e Dani v.d. Berg – 6 punten
3e Luuk Vos – 5 + 1 punten
 
Buikschuiven

1e – Ibbe
2e – Tieme
3e – Daan

Share our website