Winnaars activiteiten en loterij
Winnaars activiteiten en loterij
Zaterdag 6 september |
Uitslag 34e Oranje Postduivenvlucht (i.s.m. PV 'de Voorhouter' en 'de Blauwband' 1e prijs: Piet Angevaare (Voorhout) 2e prijs: Combinatie Jongbloed (Sassenheim) 3e prijs: Herman van Schie (Sassenheim |
Uitslag Autopuzzelrit Autopuzzelrit A klasse KLIK HIER Autopuzzelrit B klasse KLIK HIER |
|
Zondag 7 september |
Ringsteken Paarden 1e prijs: Suzanne Zwetsloot 2e prijs: Florinne Jonkers 3e prijs: Hannah Warmerdam |
Ringsteken Tractoren 1e prijs: Jelle Warmendam 2e prijs: Ron Kortekaas 3e prijs: Bas v.d. Wal |
|
Maandag 8 september |
Uitslag 6 ballen Toernooi voor senioren 1e prijs: Wil Bogaards (36 punten) 2e prijs: Ab Koomen (31 punten) 3e prijs: Cees Venne (29 punten) 4e prijs: Gerard Allard (24 punten) |
Uitslag PokerNight (Sportcafe Luigies) 1e prijs: Dennie Luigies 2e prijs: Joost van Kesteren 3e prijs: Dennis Apeldoorn |
|
Oranje Bridge Drive (Cheers) A-lijn: 1e prijs: Lindy Eaton & Ellen Kerkvliet (64,58%) 2e prijs: Roos Raeven & Piet Raeven (60,83%) 3e prijs: Afra Vester & Paula van Beek (58,33%) 4e prijs: Willem Nannings & Nico Noordervliet (50,00%) B-lijn: 1e prijs: Margot Koster & Karel Koster (57,92%) 2e prijs: Clazien Turnhout & Wil van Werkhoven (57,08%) 3e prijs: Alie v.d. Nouland & Wil Engelen (55,83%) 4e prijs: Wil van Steijn & Mieke Deerenberg (50,00%) C-lijn: 1e prijs: Hennie Damen & Hanny Dames (60,42%) 2e prijs: Cor Bakker & Ton Steenvoorden (56,25%) 3e prijs: Lucie Ramak & Jacques Ramak (56,25%) 4e prijs: Paula Aartman & Co Aartman (51,25%) |
|
Uitslag Hartenjagen (Hotel Eetcafé Boerhaave) 1e prijs: Jan Bierman 2e prijs: Siem Heemskerk 3e prijs: Gerard de Vlieger |
|
Dinsdag 9 september |
Uitslag 1e Voorhouts Dictee (Hotel Eetcafé Boerhave) 1e prijs: Marijke van der Hulst (5 fouten) 2e prijs: Edith Wolvers (6 fouten) 3e prijs: Marti van Beek (6 fouten) |
Uitslag Darten (Sportcafe Luigies) 1e prijs: Lex & Leo 2e prijs: Dennie & Max 3e prijs: Frits & Jasper |
|
Woensdag 10 september |
Uitslag Pub-Quiz (Luigies) 1e prijs: Team Rode Lantaarn 2e prijs: Team Dikke Lui 3e prijs: Team 50-plussers |
Uitslag Boomzagen (Hotel Eetcafé Boerhaave) Dames 1e prijs: Iris & Marloes 2e prijs: Suus & Lisa 3e prijs: Denise & Christa Heren 1e prijs: Sjors & Bas 2e prijs: Rick & John 3e prijs: Sjaak & Bram |
|
Uitslag Klaverjassen (Cheers) 1e prijs: Leo Koomen (wijnpakket Invinity) 2e prijs: Ab Koomen (wijnpakket Invinity) 3e prijs: Rene Koot (wijnpakket Invinity) 4e prijs: Ton Al (fles prosecco Invinity) 5e prijs: Cees Floor (fles prosecco Invinity) 6e prijs: Leny v.d. Slot (fles prosecco Invinity) 7e prijs: mw Herreur (fles prosecco Invinity) 8e prijs: Sjaak van Gent (fles prosecco Invinity) 9e prijs: Jan Bierman (fles prosecco Invinity) 10e prijs: mw. C. Slobbe 11e prijs: Louis Slingerland 12e prijs: Frans van Hoekelen 13e prijs: Cock van Leeuwen 14e prijs: Michel Jansen 15e prijs: Theo v.d. Ploeg jr. poedelprijs: Rene Mens |
|
Donderdag 11 september |
Uitslag Schieten Dames 1e prijs: Liesbeth Heemskerk 2e prijs: Natasha den Elzen 3e prijs: Nathalie van Zuijlen Heren 1e prijs: Bas van Poelje 2e prijs: Hans van den Berg 3e prijs: Twan van Dijk |
Uitslag Vlotbruggen Dames 1e prijs: Hanneke Heemskerk 2e prijs: Jolanda Bol 3e prijs: Anne van Kampen Heren 1e prijs: Theo van Kampen 2e prijs: Pascal Burgmeijer 3e prijs: Sjon van Schooten |
|
Bingo (superronde) geldprijs € 250,-: Sonja Elstgeest |
|
Vrijdag 12 september |
Uitslag PWA Buikschuiven jeugd 1e prijs: Celvin Kersten 2e prijs: Cas van Kampen 3e prijs: Stan van den Beld |
Uitslag DiCa Buikschuiven 'senioren' 1e prijs: Jouri v.d. Nouland 2e prijs: Bram Pieters 3e prijs: Dennis Lubbe |
|
Uitslag 'Heel Voorhout Bakt' i.s.m. Bakkerij Ammerlaan categorie taarten 1e prijs: E. Mekking 2e prijs: M. Kars 3e prijs: A. den Hartog categorie cupcakes 1e prijs: Noa Kortekaas 2e prijs: Esther Bommerson 3e prijs: Indy Kortekaas |
|
Uitslag Visschoonmaakwedstrijd 1e prijs: Linda van Delft 2e prijs: Jouri Klok 3e prijs: Jan van Rijn |
|
Uitslag Geurts makelaars Oranje jeugdlopen Meisjes tot 11 jaar 1e prijs: Mandy Duinkerken 2e prijs: Mila Peschier 3e prijs: Pip Meisjes 12 - 14 jaar Annemijn Warmendam Jongens tot 11 jaar 1e prijs: Roy Meiland 2e prijs: Joel Hartog 3e prijs: Mika Borst Jongens 12 14 jaar 1e prijs: Eduard van Delft 2e prijs: Zeb Beelen 3e prijs: Joost Dofferhof |
|
Uitslag Tonsjorren Dames 1e prijs: J.C.V. Dames (170 kg) Heren 1e prijs: Sjors Van Werkhoven Timmerwerken I (300 kg) 2e prijs: Sjors van Werkhoven Timmerwerken II (290 kg) 3e prijs: P.W.A. Geluksvogels |
|
Uitslag Tobbetjesteken by night 1e prijs: Wilma Morsman 2e prijs: Henri Damen 3e prijs: Ton Wolvers |
|
Zaterdag 13 september |
Uitslag Eieren gooien/vangen 1e prijs: Bram & Sjaak (19 meter) 2e prijs: J.P. & Ron (18 meter) 3e prijs: J.P. & Ron (17 meter) |
Uitslag Hakkenrace 1e prijs: Marjolijn Koudijs 2e prijs: Marloes Vester 3e prijs: Iris Berg |
|
Uitslag Klompenrace 1e prijs: René Clemens 2e prijs: Peter Lemmers 3e prijs: Maarten Berg |
|
Uitslag Touwtrekken Dames 1e prijs: J.C.V. Zwart 2e prijs: Roos en de Tijgers 3e prijs: J.C.V. Groen Heren 1e prijs: Borst Dahlia's 2e prijs: P.W.A. 3e prijs: Van Schooten |
|
Uitslag KNWU Wielerwedstrijd A-klasse 1e prijs: Rikkie Dijkhuizen (leidersprijs) 2e prijs: Michiel Vos 3e prijs: Harm Bronkhorst |
|
Uitslag Ronde van Voorhout Heren t/m 40 jaar 1e prijs: Job de Ridder 2e prijs: Nick Zuidewind 3e prijs: René Duivenvoorde Heren vanaf 40 jaar 1e prijs: Ron van Dam 2e prijs: Mark Stouten 3e prijs: Patrick Hassing Dames 1e prijs: Tessa Zwitser 2e prijs: Susan Haasnoot 3e prijs: Denise van der Hulst |
|
Uitslag Ringrijden paarden/pony's 1e prijs: familie Van Eisden 2e prijs: familie v. Ede 3e prijs: familie Wijnant 4e prijs: combinatie Swaan Schoonste geheel paarden: Lida Frank Schoonste geheel pony's: Lincy Hoogewoning OVV Aanmoedigingsprijs: Jo van Huigervoort |
|
Uitslag Tonknuppelen Ton I (heren) 1e prijs: René Clemens 2e prijs: Bert v. Gent 3e prijs: Dennis v.d. Zwet 4e prijs: Joris Dingjan Ton II (heren) 1e prijs: Mats Schrama 2e prijs: Arjen Koot 3e prijs: Joeri v.d. Nouland 4e prijs: Swen Zwarts Ton III (heren) 1e prijs: Jan-Jaap Diemel 2e prijs: Mark van Kampen 3e prijs: Patrick v.d. Plas Ton IV (dames) 1e prijs: Magda 2e prijs: Bianca 3e prijs: Karin |
|
Uitslag Solexrace 1e manche 1e prijs: Hans Zonneveld 2e prijs: Berno van Kesteren 3e prijs: Frans v.d. Geer 2e manche 1e prijs: Ed v.d. Geer 2e prijs: Ton Wolvers 3e prijs: Sjaak v.d. Kroft |
|
Uitslag Tandemrace 1e manche 1e prijs: De pepernoot 2e prijs: De Johnies 3e prijs: Hooijmans 2e manche 1e prijs: OVV-tandem 2e prijs: De pepernoot 3e prijs: Stoere polo babes Specials 1e prijs: Toga Tuig 2e prijs: J.C.V. Lisa Heemskerk & Lily Gijsen 3e prijs: Schip Ahoy |
|
UITSLAG KERMISLOTERIJ 2014 Hoofdprijs € 250,- lotnummer 1235 € 100,- lotnummer 2082 € 60,- lotnummer 1155 € 45,- lotnummer 0213 € 35,- lotnummer 2039 € 25,- lotnummer 0720 € 15,- lotnummer 2320 € 15,- lotnummer 0401 € 15,- lotnummer 0265 € 15,- lotnummer 0797 € 10,- lotnummer 1833 € 10,- lotnummer 0946 € 10,- lotnummer 0336 € 10,- lotnummer 1782 De bovenstaande lotnummers zijn vermeld onder voorbehoud van schrijffouten! PRIJZEN VAN DE KERMISLOTERIJ ZIJN TEGEN INLEVERING VAN HET LOT AF TE HALEN BIJ: FAM. HANDGRAAF, BOTERBLOEMSTRAAT 30, 2215 DP VOORHOUT (daar is ook de officiële uitslagenlijst aanwezig) |